FITNESS KDEKOĽVEK

Hľadáte efektívny životný štýl, ktorý by spravil pohyb a cvičenie súčasťou vašich dní tak, aby ste neboli nútení za ním zbytočne cestovať ?

Koncept Anywhere Workouts vám pomôže prekonať prekážky, ktoré často bránia so samotným pravidelným pohybom vôbec začať. Aké výhody získate vďaka týmto tréningom?

KOMFORT A POHODLIE

Pre mnoho pracovne vyťažených a zaneprázdnených ľudí či pre tých, ktorí preferujú súkromie a komfort svojho vlastného domu je osobný tréner, ktorý príde za nimi na určené miesto, spôsobom ako cvičiť technicky správne a zároveň pohodlne. Ja prídem s tréningom za vami, či už to bude u vás doma alebo vonku v lokálnom parku.

OSOBNÝ PRÍSTUP

Ak už ste začali s tréningom, no nie ste si istí, či je technicky správne vedený a teda aj efektívny, alebo máte pocit, že váš progres nie je podľa vašich predstáv, je osobný tréner vždy tým najvhodnejším riešením. Prostredníctvom konceptu Anywhere Workouts vám ako tréner poskytnem nielen dostatočnú motiváciu a vedenie pre začlenenie pohybu do vášho životného štýlu, ale taktiež aj vhodnú štruktúru, personalizovaný plán podľa prostredia, v ktorom sa rozhodnete cvičiť a plnú pozornosť pri vašich tréningoch.

BEZ NUTNOSTI VÁŠHO VYBAVENIA

Aj napriek tomu, že cvičenie prebieha v domácich a outdoor-ových podmienkach, nie je potrebné vlastniť žiadne cvičebné pomôcky. Vaše cvičenia vždy podporím rôznym druhom cvičebných pomôcok a výbavy, ktoré tak spravia vaše pohybové hodiny zaujímavé, podnetné a aj zábavné.