N E W S L E T T E R
logo final white2
instagram facebook linkedin youtube 

PRIDAJ SA KU MNE NA FIT CAMP na TÁĽOCH

Spojenie dokonalého oddychu a aktívneho tréningu tela vás čaká na fit campe v HOTELI PARTIZÁN**** na Táľoch už 09. – 11. júna 2023, ktorý realizujem v spolupráci s Pelikan a InstaGym.

Dokonalý mix tréningov v krásnom prostredí Nízkych Tatier som namiešala tak, aby to boli dni plné oddychu, pohybu a regenerácie v jednom z najkrajších a najväčších hotelových wellness centier na Slovensku, ktoré sa rozprestiera na 3 podlažiach s celkovou rozlohou až 2260 m².

Fitness program bude zameraný na budovanie celkového atleticizmuvšeobecnú pohybovú zdatnosť, kondíciu, funkčnú silu, pohyblivosť, lepšie vnímanie vlastného tela a radosť z pohybu.
Čo na FIT CAMPe získate ?

  • 6x rôznorodých tréningov outdoor/indoor podľa programu na stránke
  • Odrazový mostík pre pravidelné cvičenie, určenie si tréningových cieľov
  • Techniky pohybu vhodné ako do domáceho, tak do outdoor prostredia
  • Kvalitnú pohybovú prípravu pod odborným vedením inštruktora
  • Pozitívnu energiu z krásnej horehronskej prírody
  • Oddych v kvalitnom wellness
  • Možnosť osobných konzultácií a individuálnych tréningov s odborníkom
Všetky detailné informácie k balíku pobytu a k programu nájdete na weboch:
AW: https://lnkd.in/e5a7Er6H
Pelikan: https://lnkd.in/ejzTX-RE /tu sa dá pobyt zakúpiť/
InstaGym: https://lnkd.in/e_eVPX4B /tu sa dá pobyt zakúpiť/

TRÉNUJTE SO MNOU KDEKOĽVEK

1. CORPORATE FITNESS / Firemné tréningy

"U nás vo firme sme mali možnosť cvičiť s Andreou cca 4 mesiace. Za ten čas sme vyskúšali všetky moduly, ktoré pre nás Andrea zostavila. Bolo to výborné, skvelý spôsob ako nabrať energiu na celý pracovný deň. Určite odporúčam aj pre ostatných, ktorí možno váhajú."
/Slávka, spol. Developium s.r.o./

Pracujete vo firme, ktorá by chcela svojim zamestnancom priniesť kvalitný well-being benefit, ktorý by prišiel priamo do vašej kancelárie ? Tréningy, ktoré realizujem vo firemnom prostredí, sú kombináciou silových, zdravotných a kompenzačných cvičení, pričom sa realizujú so svojou váhou tela, s expandermi alebo vzájomnou spoluprácou v dvojiciach.

Počas tohto obdobia prechádzame 4️⃣ okruhmi, ktoré priebežne rotujú a zároveň sa cvičenia náročnosťou či variáciami obmieňajú.

O aké okruhy ide ?

➡ MOBILITA & STABILITA
➡ SILA & SPOLUPRÁCA
➡ PROPRIOCEPCIA & ORIENTÁCIA V PRIESTORE
➡ FUNKČNOSŤ & PREVENCIA NEROVNOVÁH

Pre ilustráciu ako to vyzerá na mojich firemných tréningoch, kliknite na obrázok nižšie:
Mojim cieľom je naučiť ľudí vo firmách vrátiť sa aj počas pracovnej doby do pohybových vzorov, na ktoré ich telo, vplyvom aktuálneho životného štýlu, takpovediac zabudlo. Získať schopnosť úplnej pohyblivosti, mobility, obratnosti a schopnosti vnímať svoje telo v priestore.

2. CORPORATE FITNESS / Pohybový workshop

Býva Well-being day / Deň zdravia aj vo vašej spoločnosti pravidelnou team-buildingovou aktivitou ? Akým spôsobom stmeľujete kolektív mimo bežné pracovné aktivity ?

Anywhere Workouts prináša interaktívny pohybový workshop navrhnutý tak, aby zaujal a inšpiroval zamestnancov k zlepšeniu ich pohybových návykov. Vďaka kombinácii učenia a účasti môžu zamestnanci opustiť workshop s novými zručnosťami a pohybovými výzvami.


Ako vyzeral marcový pohybový workshop v spoločnosti CAPEXUS ? Klik na obrázok nižšie:

3. OSOBNÉ TRÉNINGY / Fyzio Klinik

kldhlkshfkdhhklfhdklsh
V prípade záujmu o osobné tréningy ma nájdete vo FYZIO KLINIK, kde sa ako trénerka Fyzio Fitness zameriavam na získavanie všeobecnej pohyblivosti & sily, na rekondíciu ako aj na prehabilitáciu v športe. Pracujem najmä s voľnými váhami /KTB, jednoručky, veľké činky/, TRX, gymnastickými kruhmi, medicinbalmi či expandermi. V tréningoch rada svojich cvičencov edukujem & usmerňujem aj o alternatívach cvikov pre domáce prostredie, aby mohli kontinuálne na sebe pracovať v akomkoľvek prostredí.
Ak ste zmeškali posledné pohybové inšpirácie na Instagrame, tu sa k nim rýchlo dostanete:

Veľa podnetných pohybových zážitkov
praje
-Andrea-
logo final white2
Email Marketing Powered by MailPoet