CORPORATE FITNESS: Firemné tréningy

Well-being, fyzická a psychická pohoda vo firemnej kultúre sa posledné roky stáva pre mnohé spoločnosti jednou z hlavných priorít osobného nastavenia svojich zamestnancov. Pretože iba oddýchnutí, fyzicky a psychicky zdraví jedinci nastavujú správne zrkadlo v zmysle produktivity, efektívnosti a tímového ducha spoločnosti.

Koncept Anywhere Workouts prináša do firiem formu cvičenia, ktorej cieľom je zakomponovať pohyb do pracovného dňa a to prostredníctvom tréningov zameraných na rozvoj mobility, stability, sily & svalového tonusu.

Tréningy tohto typu prinesú vám a vašim zamestnancom benefity v podobe kvalitného fyzického cvičenia v menšom kolektíve kolegov, znovunadobudnutú energiu a skvelý pocit zo seba samého.

Pri výbere pohybového firemného programu sa ponúkajú dve možnosti spolupráce, ktoré dávajú možnosť si vybrať medzi viac flexibilnou formou, pri ktorej si tréningy môžete vyskúšať na kratšie 3-mesačné obdobie alebo dlhodobou formou pravidelného pohybového servisu.Páči sa vám idea firemných tréningov a radi by ste o nej vedeli viac ? Zanechajte, prosím, váš emailový kontakt a správu tu: