CORPORATE FITNESS: Firemné tréningy

Well-being, fyzická a psychická pohoda vo firemnej kultúre sa posledné roky stáva pre mnohé spoločnosti jednou z hlavných priorít osobného nastavenia svojich zamestnancov. Pretože iba oddýchnutí, fyzicky a psychicky zdraví jedinci nastavujú správne zrkadlo v zmysle produktivity, efektívnosti a tímového ducha spoločnosti.

Koncept Anywhere Workouts prináša do firiem formu cvičenia, ktorej cieľom je zakomponovať pohyb do pracovného dňa a to prostredníctvom tréningov zameraných na rozvoj mobility, stability, sily & svalového tonusu.

Tréningy tohto typu prinesú vám a vašim zamestnancom benefity v podobe kvalitného fyzického cvičenia v menšom kolektíve kolegov, znovunadobudnutú energiu a skvelý pocit zo seba samého.

Tréningy, ktoré realizujem vo firemnom prostredí, sú kombináciou silových, zdravotných a kompenzačných cvičení, pričom sa realizujú so svojou váhou tela, s expandermi, ktoré sú zabezpečené z mojej strany alebo vzájomnou spoluprácou v dvojiciach.

Počas tohto obdobia prechádzame 4 okruhmi, ktoré priebežne rotujú a zároveň sa cvičenia náročnosťou či variáciami obmieňajú.

O aké okruhy ide ?

➡ MOBILITA & STABILITA
➡ SILA & SPOLUPRÁCA
➡ PROPRIOCEPCIA & ORIENTÁCIA V PRIESTORE
➡ FUNKČNOSŤ & VYROVNÁVANIE NEROVNOVÁHPáči sa vám idea firemných tréningov a radi by ste o nej vedeli viac ? Zanechajte, prosím, váš emailový kontakt a správu tu: