ČERVENÝ KLÁŠTOR – SMERDŽONKA

Anywhere Workouts prináša firmám a ich zamestnancom aktívne strávený teambuilding, ktorý je zameraný na kombináciu oddychu a pohybovo bohatého programu v horskom prostredí Pienin v kúpeľnom areáli Červený kláštor – Smerdžonka. Kondičný pobyt je možnosťou, ako poskytnúť zamestnancom nielen potrebné odreagovanie v prírode, ale aj zaradenie cvičenia a športu ako dôležitej súčasti sebarozvoja. Aktívna časť pobytu sa orientuje na silové, zdravotné a kondičné tréningy, ktorých cieľom je naučiť sa zakomponovať cvičenie aj do svojich domácich podmienok a zaradiť tak koncept FIT-NESS kdekoľvek.

Tréningy na pobyte prebiehajú spravidla dvojfázovo:

  • Ranné tréningy vás naučia techniku a zásobu vhodne zvolených posilňovacích a kondičných cvikov a to prostredníctvom práce so svojou váhou, s gumenými expandermi a inými pomôckami
  • Večerná časť cvičenia je venovaná mobilite, motorike a relaxácii s cieľom aktivizácie a mobilizácie = obnovy pohyblivosti kĺbov a svalov

Čo získate ?

– Motiváciu pre pravidelné cvičenie, určenie si tréningových cieľov
– Techniky pohybu vhodné ako do domáceho, tak do outdoor prostredia
– Kvalitnú pohybovú prípravu pod odborným vedením inštruktora
– Pozitívnu energiu z krásnej prírody Zamaguria
 Oddych vo wellness
– Možnosť osobných konzultácií a individuálnych tréningov s odborníkom

POPIS LOKALITY

Klimatické kúpele Červený kláštor – Smerdžonka nachádzajúce sa v najmenšom, ale zároveň aj najkrajšom národnom parku Pieniny, ktorý je známy panenskou prírodou s vysokým stupňom ochrany, poskytujú vytúžený relax s krásnymi výhľadmi na okolité vrchy Sokolica, Tri Koruny, množstvo turistických trás, obľúbené plavby na pltiach, cyklistické trasy, rôzne pamiatky ako Červený kláštor založený kartuziánskymi mníchmi, stredoveký hrad Niedzica, plavby po Čorštýnskom jazere, a mnoho iných.

Prírodná liečivá minerálna voda je vďaka svojmu zloženiu vhodná na liečenie kožných a neurologických chorôb, chorôb pohybového ústrojenstva a pri pitných procedúrach aj pri poruchách tráviaceho ústrojenstva. V areáli kúpeľov je okrem ubytovacích zariadení aj množstvo športových a oddychovo-relaxačných zón na trávenie voľného času.

BALÍK POBYTU

  • Ubytovanie a polpenzia na 3 dni / 2 noci (pobyt sa začína večerou a končí raňajkami)
  • 4x tréningové hodiny podľa programu nižšie
  • Prenájom outdoor & indoor športovísk
  • Využitie oddychových zón v areáli (veľké šachy, kuželky, petang, Kneipp terapia s balančným chodníkom)
  • 1x vstup do wellness

Možnosť si na mieste doobjednať:

  • liečebné, relaxačné a kozmetické procedúry
  • obedy

Cena a termín podľa individuálnej ponuky


ORGANIZER
Anywhere Workouts

+421 908 828 169
anywhereworkouts.sk
andrea@anywhereworkouts.sk


VENUE
Kúpele Červený kláštor – Smerdžonka

Červený kláštor 147
Červený kláštor, 059 06 Slovakia
kupelecks.sk


Radi by ste sa v budúcnosti zúčastnili aktívneho pobytu ? Pre informácie a novinky k aktuálnym a plánovaným pobytom sa prihláste tu: