Referencie

Vďaka trénerskej schopnosti Andrejky som dostal opäť chuť na osobný tréning, ktorý posunul nielen moju kondíciu, ale aj mentálnu prípravu. Veľmi vhodne pripravené 3 sety cvičení môžem uplatňovať nielen indoor, ale aj outdoor, navyše len s vlastným telom a expandermi, takže cvičiť môžem aj na služobných cestách. Pre mňa osobne jen tento indivuálny prístup k tréningu veľmi efektívny a vhodný, takže nielen že budem pokračovať s Andrejkou ďalej, ale môžem doporučiť aj ďalším záujemcom, ktorí hľadajú zlepšenie kondície.

Peter H.

Profesionálny prístup, individuálne tréningy šité na potreby klienta, starostlivá príprava, výborný prístup na tréningu, odporúčam.

Táňa S.

I like working-out with Andrea. She explains the process well in English, I believe in Slovak too: what we do, why we do, and why we should do it properly. Her target is mainly to strengthen our joints, increase the flexibility of our body, and at the same time burn fat and strengthen our muscles. Instead of giving sets on the machines in the gym, she does conditional exercises with you. Thank you Andrea for showing me a way to appreciate my body and helping me build healthy living habits.

Hakan B.

Andreu sme oslovili na ukážku pohybového workshopu na našom internom Dni zdravia v roku 2023. Z jednorázovej spolupráce sa nakoniec stala spolupráca na celý rok. Počas letného obdobia sme naplno využívali našu priestrannú terasu, ale Andrea si poradili aj s menším interiérovým priestorom a vždy zostavila cviky, ktoré boli zábavné a určite nie „nemastné neslané“, keďže sme ich väčšinou cítili aj na druhý deň 🙂 Bol to skvelý štart do dňa, plný pozitívnej energie. Ak uvažujete nad rozšírením zamestnaneckých benefitov práve cez cvičenie alebo pohybové workshopy, odporúčam Andreu všetkými 10timi.

Kristína G., spol. CAPEXUS SK s.r.o.

U nás vo firme sme mali možnosť cvičiť s Andreou cca 4 mesiace. Za ten čas sme vyskúšali všetky moduly z pohybového programu pre firmy, ktoré pre nás Andrea zostavila. Bolo to výborné, skvelý spôsob ako nabrať energiu na celý pracovný deň. Určite odporúčam aj pre ostatných, ktorí možno váhajú. 🙂

Slávka K., spol. Developium s.r.o.

S Aďou je to makačka. Ale presne taká, akú potrebujete. Chodíme k nej s manželom už asi tretí mesiac a budeme ešte dlho. Pretože Aďa je vnímavá, naloží nám toľko, aby sme to zvládli, ale aby to bolo výzvou. Zlepšujeme sa postupne, cítitme sa lepšie, sme ohybnejší a menej nás bolí chrbát. Aďa rieši vás, a to komplexne – to akým spôsobom žijete, aké máte obmedzenia v rámci pohybu, aké športy robíte a tréning vyskladá naozaj na mieru. My sa napríklad chceme zlepšiť v behu, a tak nám zaradila cviky, ktoré spevnia tie svaly, ktoré potrebujeme, keď bežíme. Navyše je to príjemná dáma. Môžeme len odporučiť.

Jana O.

Andrea is my personal trainer since about 6 months. Andrea is taking a customized approach reflecting individual goals and individual starting position (fitness level).
Under Andrea’s professional guidance I have been able to substantially improve my physical fitness level as well as my muscular activation. Andrea has a very pleasant style of communication and instructing to ensure for maximum effectiveness. I can highly recommend Andrea for anyone determined to improve his/her fitness level!

Peter V.