KTO SOM

Som certifikovanou trénerkou zdravotného a kondičného fitness I. stupňa (viac tu).

Venujem sa individuálnym tréningom jednotlivcov ako aj malým skupinám, vypracovávam individuálne tréningové plány podľa možností a zdravotnej úrovne cvičenca a to pre rôzne prostredia (doma / outdoor / office / gym). Cez projekt Anywhere Workouts prinášam pohybovú kultúru do korporátneho prostredia firiem a to prostredníctvom pohybových workshopov ako aj pravidelných tréningov.

Pôsobím aj na pôde rehabilitačnej kliniky FYZIO KLINIK ako osobná trénerka vo Fyzio Fitness a taktiež vediem skupinové tréningy v CvikFit a Človek 2.0.

Šport a životný štýl s tým spätý bol vždy mojím koníčkom a stal sa ním až natoľko, že je posledných pár rokov mojou súčasťou a životnou vášňou. Po narodení dcérky som dlhé obdobie trénovala predovšetkým v domácich a outdoor podmienkach. S trénovaním v nedokonalých podmienkach mám preto dnes už niekoľkoročné skúsenosti, ktoré rada zhmotňujem predovšetkým na tréningoch vo firmách a na pohybových workshopoch.

Verím, že naše telo je vzácnym darom, schopným
nástrojom určeným na pohyb.
Pohyb by nemal mať žiadny konečný cieľ, je to neustála cesta, na ktorej je možné dokonale precítiť svoje vlastné pohybové schopnosti. Odmenou môže byť získanie fyzickej a psychickej sily a radosti z vlastného tela.