KTO SOM

Som certifikovanou inštruktorkou zdravotného a kondičného fitness I. stupňa (viac tu).

Venujem sa individuálnym tréningom jednotlivcov ako aj malým skupinám, vypracovávam individuálne tréningové plány podľa možností a zdravotnej úrovne cvičenca a to pre rôzne prostredia (doma / outdoor / office / gym). Pôsobím aj na pôde rehabilitačnej kliniky FYZIO KLINIK ako trénerka vo Fyzio Fitness a taktiež vediem skupinové tréningy v CvikFit.

Šport a životný štýl s tým spätý bol vždy mojím koníčkom a stal sa ním až natoľko, že je posledných pár rokov mojou súčasťou a životnou vášňou.

Po narodení dcérky som sa stala veľkým fanúšikom cvičenia v domácich a outdoor-ových podmienkach. Na získanie svojej vlastnej formy som nikdy nepotrebovala navštevovať fitness centrum či špeciálne skupinové cvičenia. Všetko, čo som vždy mala k dispozícií, je môj vlastný priestor v byte alebo vonku v parku. S trénovaním v domácich & outdoor podmienkach mám preto dnes už niekoľkoročné skúsenosti.

Verím, že naše telo je vzácnym darom, schopným nástrojom určeným na pohyb. Pohyb by nemal mať žiadny konečný cieľ, je to neustála cesta, na ktorej je možné dokonale precítiť svoje vlastné pohybové schopnosti. Odmenou môže byť získanie fyzickej a psychickej sily a radosti z vlastného tela.