Aktívne pobyty

Hľadáte efektívny životný štýl, ktorý by spravil pohyb a cvičenie súčasťou vašich dní tak, aby ste neboli nútení za ním zbytočne cestovať? Preferujete pohyb v domácich podmienkach alebo vonku na čerstvom vzduchu ?

Toto všetko vás môžem naučiť na jednom z fitness pobytov zameraných na tréningy, ktoré vás naučia, ako si zakomponovať cvičenie aj do svojich domácich podmienok a priniesť si tak koncept FIT-NESS kdekoľvek sa momentálne nachádzate.

Na fitness pobytoch sa venujem plnohodnotným tréningom všetkých častí tela, ako aj ľahším nenáročným a uvoľňujúcim cvičeniam.

Cvičenia prebiehajú na pobytoch spravidla dvojfázovo, pričom:

  • ranné tréningy sa zameriavajú na techniku a zásobu vhodne zvolených posilňovacích a kondičných cvikov a to prostredníctvom práce so svojou váhou a gumenými expandermi
  • poobedné cvičenia sa zameriavajú na prácu s mobilitou, motorikou a relaxáciu s cieľom aktivizácie & mobilizácie svalov a kĺbov

PRE JEDNOTLIVCOV AJ PRE FIRMY

Aktívne zamerané pobyty pre jednotlivcov ako aj pre firmy realizujem v súčasnosti v spolupráci s Kúpeľmi Červený kláštor – Smerdžonka.

Radi by ste vytvorili ponuku pre aktívny teambuilding ? Spojte oddych s pohybovými aktivitami a vytvorte tak pre seba a svojich zamestnancov pestrý a pohybovo výživný pobyt v prírode.

Aktívny pobyt
Červený kláštor – Smerdžonka

Anywhere Workouts prináša firmám a ich zamestnancom aktívne strávený teambuilding, ktorý je zameraný na kombináciu oddychu a pohybovo bohatého programu v horskom prostredí Pienin v kúpeľnom areáli Červený kláštor – Smerdžonka. Kondičný pobyt je možnosťou, ako poskytnúť zamestnancom nielen potrebné odreagovanie v prírode, ale aj zaradenie cvičenia a športu ako dôležitej súčasti sebarozvoja. Pre konkrétnu ponuku a termín ma, prosím, kontaktujte na andrea@anywhereworkouts.sk.


Radi by ste sa v budúcnosti zúčastnili aktívneho pobytu ? Pre informácie a novinky k aktuálnym a plánovaným pobytom sa prihláste tu: