Aktívne pobyty

Hľadáte efektívny životný štýl, ktorý by spravil pohyb a cvičenie súčasťou vašich dní tak, aby ste neboli nútení za ním zbytočne cestovať? Preferujete pohyb v domácich podmienkach alebo vonku na čerstvom vzduchu ?

Toto všetko vás môžem naučiť na jednom z fitness pobytov zameraných na tréningy, ktoré vás naučia, ako si zakomponovať cvičenie aj do svojich domácich podmienok a priniesť si tak koncept FIT-NESS kdekoľvek sa momentálne nachádzate.

Na fitness pobytoch sa venujem plnohodnotným tréningom všetkých častí tela, ako aj ľahším nenáročným a uvoľňujúcim cvičeniam.

Cvičenia prebiehajú na pobytoch spravidla dvojfázovo, pričom:

  • ranné tréningy sa zameriavajú na techniku a zásobu vhodne zvolených posilňovacích a kondičných cvikov a to prostredníctvom práce so svojou váhou a gumenými expandermi
  • poobedné cvičenia sa zameriavajú na prácu s mobilitou, motorikou a relaxáciu s cieľom aktivizácie & mobilizácie svalov a kĺbov

PRE JEDNOTLIVCOV AJ PRE FIRMY

Aktívne zamerané pobyty pre jednotlivcov realizujem v súčasnosti v spolupráci s platformou Rebornea.

Radi by ste vytvorili ponuku pre aktívny team-building ? Spojte váš firemný team-building s pohybovými aktivitami v zaujímavých lokalitách na Slovensku, v Maďarsku či podľa vašich individuálnych preferencií.

Pre viac informácií ma, prosím, kontaktujte na andrea@anywhereworkouts.sk.


Radi by ste sa v budúcnosti zúčastnili aktívneho pobytu ? Pre informácie a novinky k aktuálnym a plánovaným pobytom sa prihláste tu: