Čo môžete získať na aktívnom pobyte ?

Priatelia, krátky víkendový, ale pohybom nabitý víkend, je vhodnou možnosťou ako začať s cvičením pod vedením trénera, v prostredí, v ktorom sa dá adekvátne odreagovať a načerpať novú energiu. Zároveň je to však možnosť, ako sa naučiť obsahovo hodnotný a ucelený súbor cvikov, ktoré si následne viete zaradiť do vášho viac alebo menej komplikovaného životného štýlu.

Ak máte k dispozícii voľný víkend v termíne 11. – 13. septembra 2020, veľmi rada vás uvidím a budem ako trénerka sprevádzať na aktívnom pobyte v krásnom prostredí severného Balatonu. O to viac, ak ste už nad tréningami so mnou premýšľali a radi by ste spoznali môj spôsob vedenia a smerovania vášho fyzického potenciálu.

Ako to v danej lokalite vyzerá a na čo sa môžete pripraviť, si môžete pozrieť v tomto krátkom promo videu:

Čím môže byť tento pobyt pre vás prínosný ?

Ak hľadáte spôsoby, ako si doma, počas cestovania alebo kdekoľvek inde efektívne poskladať tréningový plán, ale chýba vám databáza vhodne zvolených cvikov, pochopenie a naučenie ich techniky a odborný dohľad nad ich formou, je tento druh pobytu tou správnou cestou.

Aj vďaka tejto príležitosti sa môžete naučiť postupne prekonávať prekážky, ktoré môžu často brániť vôbec s pravidelným pohybom začať. Počas spoločných tréningov taktiež získate tipy, ako môžete pohyb začleniť viac do svojho života. Naučíte sa techniky cvičení vhodné aj do domáceho prostredia, možnosti ako trénovať vo dvojici alebo naopak sám nezávisle od toho, kde sa nachádzate. Získate motiváciu, ale predovšetkým základ disciplíny pre vaše ďalšie pohybové napredovanie. A v neposlednom rade pozitívnu energiu Balatonu, vhodnú pre mnohé ďalšie rekreačné športy, počnúc bicyklovaním, plávaním, kajakovaním, turistikovaním alebo pre spoznávanie a oddych.

Aký druh tréningov vás čaká ?

Na pobyte vás prevediem súborom rôznorodých cvikov pre spodnú aj vrchnú časť tela, ktoré vychádzajú zo zdravotne-kondičného fitness, pričom ich základom je prepojenie fyzioterapeutických metód a kvality pohybu s fitness tréningom. Tréningy tohto konceptu budú teda zamerané na posilňovacie a kondičné cvičenie s vlastnou váhou & expandermi. Priblížim vám koncept, ktorý berie ohľad na rôzne pohybovo-zdravotné defekty modernej doby (sedavý životný štýl, nedostatok mobility) a kladie dôraz na vyrovnávanie pohybových nerovnováh, spôsobených inými športovými činnosťami či nesprávnymi pohybovými návykmi. Cvičenie tohto typu vám pomôže pochopiť a naučiť sa ako efektívne prepájať rekondičné aktivity s tými rehabilitačnými.

  • Počas doobedných tréningov sa naučíte techniku a získate zásobu vhodne zvolených posilňovacích a kondičných cvikov pre celé telo, ktoré budete môcť skúšať ako doma tak aj vonku v parku či na ihrisku.
  • Večerná časť cvičenia sa bude zameriavať na mobilitu, motoriku a relaxáciu s cieľom aktivizácie a mobilizácie = obnovu pohyblivosti kĺbov a svalov.

Počas pobytu, ktorý trvá od piatka poobedia do nedeľného rána, vás prevediem spolu štyrmi tréningovými jednotkami, pričom ranný intenzívny tréning bude v trvaní 90 minút a podvečerný ľahší v trvaní 60 minút.

Je pre mňa tento druh pobytu vhodný ?

Ak patríte medzi pohybových nováčikov a radšej by ste sa videli pod dohľadom inštruktora, prípadne patríte medzi starších cvičencov s určitými obmedzeniami a potrebujete viac osobný prístup alebo naopak už patríte k viac pokročilým jedincom a potrebujete si len vašu techniku a obsah cvikov vycibriť, ste na pobyte vítaní. Pobyt sa uskutoční pri kapacite max. 10-12 účastníkov, pričom jeho cieľom z pozície trénera je aj viac individualizovaný prístup k cvičiacim a ich fyzickým danostiam.

Kde, kedy, koľko & ako ?

Všetky ďalšie informácie k ubytovaniu, termínu, strave a rozložení programu získate tu:

Pre rezerváciu a objednávku klikajte webstránku prevádzkovateľa pobytu Rebornea.

Teším sa na vás & naše spoločné pohybové dobrodružstvo !