FYZIO FITNESS: Osobný tréning

Rehabilitačná klinika FYZIO KLINIK, kde tiež pôsobím ako osobná trénerka, prináša svojim klientom doplnkovú službu v podobe funkčného fitness centra. Koncept FYZIO FITNESS v rámci rehabilitačnej kliniky sa ukázal byť nevyhnutnosťou vo fungovaní kliniky ako celku

Klienti FYZIO KLINIK majú častokrát špecifické problémy a potreby, ktoré sa dajú minimalizovať alebo vo väčšine prípadov úplne odstrániť tým správnym cvičením. Nakoľko monotónne pohyby na strojoch v klasických fitness centrách nie sú vždy v týchto prípadoch vhodné a často žiaľ aj zle vykonávané, klientom viac škodia ako pomáhajú.

Individuálne nastavenie tréningového programu

Tréning vo Fyzio Fitness vrámci FYZIO KLINIK je prispôsobený individuálnym potrebám klienta. Jeho nastaveniu predchádza konzultácia s fyzioterapeutom, ktorý sa o neho stará. Pri zostavení a zameraní tréningu sa tak berú do úvahy nielen ciele a ambície klienta, ale aj jeho zdravotný a fyzický stav. Vďaka spolupráci fyzioterapeuta a trénera tento prístup prináša väčšiu kontrolu nad zdravotným stavom klienta.

FYZIO FITNESS je funkčné fitness centrum, ktoré sa skladá z troch základných zón:

– workoutová zóna
– silová zóna
– kardio zóna

Na tréningoch vo Fyzio Fitness sa zameriavam na získavanie všeobecnej pohyblivosti & sily, na rekondíciu ako aj na prehabilitáciu v športe. Pracujem najmä s voľnými váhami /KTB, jednoručky, veľké činky/, TRX, gymnastickými kruhmi, medicinbalmi či expandermi. V tréningoch rada svojich cvičencov edukujem & usmerňujem aj o alternatívach cvikov pre domáce prostredie, aby mohli kontinuálne na sebe pracovať v akomkoľvek prostredí.

V prípade záujmu o osobné tréningy ma, prosím, kontaktujte na email andrea@anywhereworkouts.sk. Ak máte záujem o prepojenie rehabilitácie & tréningu, prosím, kontaktujte priamo kliniku na recepcia@fyzioklinik.sk alebo na tel.č.: +421 948 774 999.